XXII. Hradecké gastroenterologické a hepatologické dny
XII. Mezinárodní endoskopický workshop
Výukové centrum LF UK Hradec Králové
15. - 16. 3. 2018

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ

Hotel Alessandria***
třída SNP 733, Hradec Králové
www.alessandria.cz

Hotel Alessandria se nachází na Slezském předměstí 1 km od historického centra města a 3 km od areálu Fakultní nemocnice. Automobily mohou parkovat na parkovišti před hotelem, které je sledováno kamerou, poplatek za parkovné je 100 Kč/noc a platí se na recepci hotelu před výjezdem z parkoviště. Od autobusového a vlakového nádraží je hotel dostupný linkami místní dopravy č. 3, 6, 12. Větší část společenských a ubytovacích prostor hotelu prošla rekonstrukcí. Hotel nabízí jednolůžkové a dvojlůžkové pokoje a několik apartmá. Protože rekonstrukce hotelu zatím neproběhla ve všech pokojích, rozlišujeme cenu za ubytování v původních starých a v rekonstruovaných nových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, vanou nebo sprchou, minibarem, TV se satelitem a telefonem. V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně, místní poplatky a DPH.

Ceny ubytování za jednu noc:

 

jednolůžkový

dvoulůžkový

STANDARD PLUS

1600 Kč

2000 Kč

STANDARD

1150 Kč

1650 Kč

Hotel Grand**** již není k dispozici, kapacita byla vyčerpána
Čs. armády 295, 500 03 Hradec Králové
www.grandhk.eu

Hotel se nachází v samém centru města Hradce Králové, na pomezí historické a moderní části. Hotel nabízí komplexní služby v oblasti ubytování. Vybavení pokojů zahrnuje TV-LCD se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, připojení na internet, minibar a trezor. V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně, místní poplatky a DPH. Hotel neposkytuje parkování.

Cena ubytování za jednu noc:

jednolůžkový

dvoulůžkový

1500 Kč

1800 Kč

EA Hotel Tereziánský dvůr**** - již není k dispozici, kapacita byla vyčerpána
Jana Koziny 336, 500 00 Hradec Králové
www.euroagentur.com/cz/ea-hotel-tereziansky-dvur

Hotel se nachází v klidné části města v bezprostředním sousedství historického centra Hradce Králové, nedaleko řeky Orlice. Ulice Jana Koziny patří do turistického barokního okruhu zvaného "Pevnost", kde jsou do dnešních dní zachovány pozůstatky historických hradeb. Celkem 80 plně klimatizovaných pokojů s luxusním designem v elegantní kombinaci červené, černé, zlaté a bílé barvy. Předností EA Hotelu Tereziánský dvůr jsou rozsáhlé kryté parkovací prostory pro hotelové hosty. V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně, místní poplatky a DPH. Zajištění garáží zdarma.

Ceny ubytování za jednu noc:

jednolůžkový

dvoulůžkový

2150 Kč

2550 Kč


Organizátor si vyhrazuje změnu nabídky ubytování. Objednávky ubytování budou fixně potvrzeny po obdržení platby na účet organizátora. 

Objednávku ubytování provedete v rámci registrace (zde)