XXI. Hradecké gastroenterologické a hepatologické dny
XI. Mezinárodní endoskopický workshop
Výukové centrum LF UK Hradec Králové
16. - 17. 3. 2017

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ

Objednávku ubytování provedete v rámci registrace (zde) 

Hotel Alessandria*** Pouze na dotaz!
třída SNP 733, Hradec Králové
www.alessandria.cz

Hotel Alessandria se nachází na Slezském předměstí 1 km od historického centra města a 3 km od areálu Fakultní nemocnice. Automobily mohou parkovat na parkovišti před hotelem, které je sledováno kamerou, poplatek za parkovné je 100 Kč/noc a platí se na recepci hotelu před výjezdem z parkoviště. Od autobusového a vlakového nádraží je hotel dostupný linkami místní dopravy č. 3, 6, 12. Větší část společenských a ubytovacích prostor hotelu prošla rekonstrukcí. Hotel nabízí jednolůžkové a dvojlůžkové pokoje a několik apartmá. Protože rekonstrukce hotelu zatím neproběhla ve všech pokojích, rozlišujeme cenu za ubytování v původních starých a v rekonstruovaných nových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, vanou nebo sprchou, minibarem, TV se satelitem a telefonem. V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně, místní poplatky a DPH.

Ceny ubytování za jednu noc:

  jednolůžkový dvoulůžkový
STANDARD PLUS 1550 Kč 1900 Kč
STANDARD 1100 Kč 1600 Kč

 

 

 

 

 

Hotel Grand**** Pouze na dotaz!
Čs. armády 295, 500 03 Hradec Králové
www.grandhk.eu

Hotel se nachází v samém centru města Hradce Králové, na pomezí historické a moderní části. Hotel nabízí komplexní služby v oblasti ubytování. Vybavení pokojů zahrnuje TV-LCD se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, připojení na internet, minibar a trezor. V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně, místní poplatky a DPH. Hotel neposkytuje parkování.

Cena ubytování za jednu noc:

jednolůžkový dvoulůžkový
1500 Kč 1700 Kč

 

 EA Hotel Tereziánský dvůr****kapacita již byla vyčerpána!
Jana Koziny 336, 500 00 Hradec Králové
www.euroagentur.com/cz/ea-hotel-tereziansky-dvur

 

Hotel se nachází v klidné části města v bezprostředním sousedství historického centra Hradce Králové, nedaleko řeky Orlice. Ulice Jana Koziny patří do turistického barokního okruhu zvaného "Pevnost", kde jsou do dnešních dní zachovány pozůstatky historických hradeb. Celkem 80 plně klimatizovaných pokojů s luxusním designem v elegantní kombinaci červené, černé, zlaté a bílé barvy. Předností EA Hotelu Tereziánský dvůr jsou rozsáhlé kryté parkovací prostory pro hotelové hosty. V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně, místní poplatky a DPH. Zajištění garáží zdarma.

Ceny ubytování za jednu noc:

jednolůžkový dvoulůžkový
2100 Kč 2500 Kč

 

Objednávku ubytování provedete v rámci registrace (zde)